logo

 

POSZUKUJEMY HANDLOWCÓW - dynamicznych i zmotywowanych osób do sprzedaży bezpośredniej w terenie usług telekomunikacyjnych takich jak: Internet, telewizja cyfrowa oraz telefon.

Jeśli jesteś osobą komunikatywną i nastawioną na osiąganie celów, to dobrze pasujesz do naszego zespołu handlowego. Twoim atutem w prowadzonej przez nas rekrutacji będzie dotychczasowe doświadczenie w sprzedaży.

Nasze biuro jest w Łukowie, natomiast będziesz odwiedzał klientów indywidualnych również w Radzyniu Podlaskim, Międzyrzecu Podlaskim, Siedlcach i okolicy.

 


Oferujemy:
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
- Premię uzależnioną od realizacji założonych celów sprzedażowych
- Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
- Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer)
- Wsparcie na każdym etapie procesu wdrożenia
- Dobrą atmosferę pracy

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
z nazwą stanowiska "Przedstawiciel Handlowy - Łuków" w temacie wiadomości.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Lukman Multimedia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Lukman Multimedia z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14, 01-192 Warszawa. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych dostępne są tu: http://lukman.pl/informacja-dane-osobowe.html

bottom-tabs-bkg2

Masz pytania? Potrzebujesz uzyskać pomoc lub informację?

znak2 Infolinia: 25 785 55 55   znak4E-mail: mail_info  lub wypełnij formularz a my do Ciebie oddzwonimy

fundusze ue

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...