Zakres zadań:
- Administracja siecią dystrybucyjną(Fiber,Wireless,HFC)
- Monitoring sieci szkieletowej oraz dystrybucyjnej
- Analiza problemów sieciowych
- Konfiguracja i utrzymanie przełączników oraz routerów (Cisco, MikroTik, Juniper)
- Czynny udział przy rozwoju i zwiększaniu wydajności sieci
- Prowadzenie dokumentacji, tworzenie schematów, raportów awaryjności
- Zapewnienie wsparcia dla Klientów Biznesowych
- Zapewnienie wsparcia dla Helpdesk
- Bieżące wsparcie teleinformatyczne użytkowników firmy

Wymagania:
- Znajomość: LAN/WAN,:, podst. Protokoły: SSH, Telnet, DHCP, DNS itd.
- Model OSI oraz TCP/IP
- Wykształcenie min. średnie techniczne, wyższe mile widziane (np. telekomunikacja, teleinformatyka, informatyka, pokrewne)
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Umiejętność administracji sieciami operatorskimi (VLAN, QoS, IPv4, OSPF, RSTP)
- Doświadczenie w troubleshootingu w sieciach IP
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Umiejętność pracy w zespole
- Komunikatywność oraz samodzielność
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy
- Samodzielną pracę zmianową(Dzień-Noc- 2 dni wolne, zmiany po 12h)
- Stabilne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności
- Pracę w przyjaznej atmosferze w ambitnym zespole
- Zapewniamy możliwość uzyskania ubezpieczenia w ramach preferencyjnych warunków
- Udział w ciekawych projektach
- Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
z nazwą stanowiska w temacie wiadomości.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29.08.1997. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr101, poz.926).”

bottom-tabs-bkg2

Masz pytania? Potrzebujesz uzyskać pomoc lub informację?

znak2 Infolinia: 25 785 55 55   znak4E-mail: mail_info  lub wypełnij formularz a my do Ciebie oddzwonimy

fundusze ue