Opis stanowiska:
- Obsługa procesu windykacji
- Rozpatrywanie reklamacji
- Raportowanie
- Rozpatrywanie spraw klientów nie będących reklamacją
- Obsługa posprzedażowa umów

Wymagania:
- Znajomość MS Office
- Umiejętność pracy w zespole
- Samodzielność
- Komunikatywność
- Zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność i staranność w wykonywaniu powierzonych
zadań
- Znajomość Prawa telekomunikacyjnego

Oferujemy:
- Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie telekomunikacyjnej
- Możliwość wykorzystania swoich kompetencji w praktyce
- Możliwość awansu w strukturach firmy
- Stabilne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności
- Pracę w przyjaznej atmosferze w ambitnym zespole
- Zapewniamy możliwość uzyskania ubezpieczenia w ramach preferencyjnych warunków
- Udział w ciekawych projektach
- Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
z nazwą stanowiska w temacie wiadomości.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29.08.1997. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr101, poz.926).”

bottom-tabs-bkg2

Masz pytania? Potrzebujesz uzyskać pomoc lub informację?

znak2 Infolinia: 25 785 55 55   znak4E-mail: mail_info  lub wypełnij formularz a my do Ciebie oddzwonimy

ue gospodarka