Miejsce pracy: Warszawa

LUKMAN Multimedia jest operatorem telekomunikacyjnym świadczącym usługi dostępu do Internetu, cyfrowej telewizji, telefonii cyfrowej oraz innych usług telekomunikacyjnych.  Firma działa m.in. na terenie województw mazowieckiego i lubelskiego

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów Biznesowych z segmentu dużych firm (Large Enterprises) oraz utrzymywanie relacji z obecnymi  Klientami Biznesowymi
  • Realizację wartościowego planu sprzedażowego usług telekomunikacyjnych
  • Pozyskiwanie informacji o potrzebach Klientów Biznesowych oraz utrzymywanie z nimi korespondencji handlowej
  • Nadzorowanie oraz przygotowywanie rozwiązań technicznych dla potencjalnych Klientów
  • Negocjowanie warunków handlowych z Klientami
  • Odpowiedzialność za bazę swoich Klientów

Wymagania:

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
  • Umiejętność organizowania i planowania pracy własnej
  • Umiejętność prowadzenia rozmów sprzedażowych oraz negocjacyjnych
  • Wykształcenie wyższe; preferowane ekonomiczne lub techniczne
  • Min. 3 lata doświadczenia w sprzedaży w segmencie dużych firm; preferowana sprzedaż usług telekomunikacyjnych
  • Znajomość rynku lokalnego
  • Znajomość technologii teleinformatycznych
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Biegłość w prowadzeniu prezentacji
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów z Klientami Biznesowymi
  • Doświadczenie w sprzedaży w sektorze B2B
  • Orientacja na realizację celów sprzedażowych
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

W zamian oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy oparty o realizację celów sprzedażowych
  • Świetną atmosferę w pracy
  • Dostęp do najnowocześniejszej technologii i rozwiązań teleinformatycznych w codziennej pracy oraz możliwość ich wdrażania na polskim rynku
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon komórkowy, komputer, samochód do własnej dyspozycji)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
z nazwą stanowiska w temacie wiadomości.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29.08.1997. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr101, poz.926).

bottom-tabs-bkg2

Masz pytania? Potrzebujesz uzyskać pomoc lub informację?

znak2 Infolinia: 25 785 55 55   znak4E-mail: mail_info  lub wypełnij formularz a my do Ciebie oddzwonimy

fundusze ue